Polecamy

Aktualności

Wyniki w sezonie 2018

Prezentujemy wstępną klasyfikację po pięciu biegach.

Przypominamy, że w końcowym wyniku pomijamy najgorszy z rezultatów każdego zawodnika czyli uwzględniane są cztery najlepsze wyniki.

Prosimy zainteresowane osoby o weryfikację czy wszystkie biegi zostały uwzględnione. Niestety listy wyników nie zawsze są kompletne, np. brak imienia zawodnika/zawodniczki, możliwe są też literówki przy zgłoszeniach.

Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać do jury do 30 listopada 2018

 

Klasyfikacja kobiet 2018


LpImię i nazwisko /pseudominSuma punktówIIIIIIIVV
1Agnieszka Dziama322,5083,2486,1267,0874,6878,46
2Elżbieta Witek266,5887,2892,150,000,0087,15
3Kamila Wróbel177,6760,4187,090,003,0527,12
4Monika Mehdi176,4754,200,0053,670,0068,60
5Urszula Stopyra168,9154,650,000,0049,1365,13
6Sylwia Wojtowicz-Sander165,7364,9039,6361,200,000,00
7Joanna Majewska162,4176,800,000,000,0085,61
8Justyna Cypryś157,6640,060,000,0046,3971,21
9Iwona Chmielowska-Zięba147,2760,640,0046,6240,010,00
10Joanna Cypryś142,9935,9542,650,000,0064,39
11Agata Stopa137,1936,5433,600,000,0067,05
12Katarzyna Jakubiec96,8925,240,000,0016,9754,68
13Małgorzata Węgrzyn89,7831,900,000,000,0057,88
14Karolina Kiszka89,5289,520,000,000,000,00
15Kamila Paprocka82,5537,140,000,000,0045,41
16Ewa Świgoń72,0519,180,000,000,0052,87
17Magdalena Bereś72,0523,070,000,000,0048,98
18Bożena Karamanis62,7433,700,000,000,0029,04
19Alicja Kaczyńska45,3745,370,000,000,000,00
20Sabina Kloc45,0638,040,000,000,007,02
21Joanna Jeż43,9543,950,000,000,000,00
22Ewa Suchorska-Dziedzic40,440,000,0018,170,0022,27
23Ewa Sobaszek-Rzeźnik36,2436,240,000,000,000,00
24Anna Karamanis-Pietras33,4833,480,000,000,000,00
25Iwona Tajchman27,6427,640,000,000,000,00
26Dominika Szydełko22,076,090,000,000,0015,98
27Beata Kopeć19,899,2310,660,000,000,00
28Ewelina Smaroń15,2915,290,000,000,000,00
29Karolina Tabin9,469,460,000,000,000,00
30Renata Filipczak-Basara7,597,590,000,000,000,00
31Angelika Gorczyca4,074,070,000,000,000,00
32Monika Kopeć-Kontek3,473,470,000,000,000,00
33Klaudia Grabania1,971,970,000,000,000,00
34Anna Kobylarz1,071,070,000,000,000,00

 

 

Klasyfikacja mężczyzn 2018

LpImię i nazwisko /pseudominSuma punktówIIIIIIIVV
1Piotr Kobylarz390,2496,1898,7996,7191,1098,56
2Jacek Wójcik388,760,0098,8694,8396,3598,72
3Jacek Gut380,9692,2299,4093,180,0096,16
4Witold Dziedzic373,3793,5698,1986,360,0095,26
5Piotr Rajchel372,5093,790,0094,1289,2895,31
6Piotr Przywara358,7191,990,0090,3680,8495,52
7Adrian Walat331,3790,0569,2882,600,0089,44
8Michał Porczak327,5170,8276,4685,190,0095,04
9Bartosz Gubernat314,4486,8351,7182,830,0093,07
10Krzysztof Węgrzyn311,6871,0460,1677,4370,5792,64
11Wojciech Tomaka311,5374,7164,990,0076,7395,10
12Marcin Stopa288,4088,1832,9978,370,0088,86
13Jakub Kulikowski286,2595,7397,590,0092,930,00
14Kamil Iskra283,0194,460,0091,060,0097,49
15Roman Materna281,5767,2267,4066,1437,9580,81
16Ryszard Wojtoń276,2631,830,0075,3175,1493,98
17Dawid Materna275,7292,370,0086,600,0096,75
18Jarosław Tajchman270,4991,8492,7685,890,000,00
19Grzegorz Lech266,4894,010,0089,420,0083,05
20Grzegorz Nykiel262,7883,610,0087,540,0091,63
21Paweł Drąg260,8339,7658,3560,9668,9872,54
22Piotr Marczak258,9383,540,0084,240,0091,15
23Grzegorz Hajduk233,6181,890,0080,0171,710,00
24Kamil Żelazko231,9115,890,0078,1355,7582,14
25Dariusz Piszcz223,9447,9239,0362,8534,9974,14
26Paweł Poparda220,6763,560,000,0067,6189,50
27Marcin Dziedzic216,4942,680,0083,300,0090,51
28Marcin Leja215,3190,2039,6985,420,000,00
29Michał Ogłuszka212,7855,930,0066,610,0090,24
30Wojciech Pieńkosz212,3762,290,0071,080,0079,00
31Andrzej Wróblewski212,3477,6374,170,0060,540,00
32Roman Jaworski210,1944,550,0058,3832,4874,78
33Michał Chmiel207,2155,7817,9058,850,0074,68
34Marek Szpunar200,6255,700,000,0058,0386,89
35Arkadiusz Stanio200,4766,5567,000,0066,920,00
36Robert Skoczylas199,4041,030,0046,8641,1570,36
37Łukasz Harpula198,7969,170,000,0068,7560,87
38Bogdan Dziuba198,3799,550,0098,820,000,00
39Piotr Stasiowski194,7696,630,000,000,0098,13
40Mateusz Pliś194,2997,010,000,000,0097,28
41Mieczysław Jałocha193,8398,1395,700,000,000,00
42Jerzy Brzozowski183,6866,400,000,0029,9787,31
43Tomasz Świętoniowski183,1064,610,000,0039,5578,94
44Mateusz Lasota182,3786,900,000,000,0095,47
45Dawid Karnasiewicz177,1747,770,0059,790,0069,61
46Wojciech Kalandyk177,1582,640,000,000,0094,51
47Rafał Dec174,7152,860,000,0033,8588,00
48Grzegorz Kaczmarski174,6492,890,000,0081,750,00
49Szymon Tereszkiewicz171,1042,010,0057,670,0071,42
50Ireneusz Karasiński170,7385,780,0084,950,000,00
51Dariusz Tomas169,8284,590,000,000,0085,23
52Krzysztof Kosior166,8478,600,0088,240,000,00
53Paweł Hanulak166,0583,390,000,0082,660,00
54Łukasz Guźda165,9989,070,000,000,0076,92
55Marcin Skowronek165,2775,610,000,000,0089,66
56Aleko Ristowski163,9683,317,4673,190,000,00
57Andrzej Nowak162,0535,870,000,0048,6877,50
58Dawid Maliczowski161,0882,560,000,000,0078,52
59Janusz Wacnik160,9334,6055,330,0019,2551,75
60Dominik Kłosowicz160,8847,990,0050,150,0062,74
61Witold Rak158,1125,020,0042,1518,5672,38
62Mirosław Pantoł156,1979,650,000,000,0076,54
63Zbigniew Kąkol154,8684,510,000,0070,350,00
64Radosław Warecki151,2074,480,0076,720,000,00
65Dawid Sołtys150,8866,930,000,000,0083,95
66Andrzej Czachor145,0761,010,000,000,0084,06
67Mateusz Machlarz144,7469,100,000,000,0075,64
68Damian Pyrkosz141,4084,4456,960,000,000,00
69Bartłomiej Żyła141,1561,840,0079,310,000,00
70Zygmunt Tuszyński140,9155,250,000,000,0085,66
71Grzegorz Gwiżdż140,3677,1863,180,000,000,00
72Jacek Kamiński139,2554,880,000,0011,7272,65
73Michał Sowa132,1969,240,000,000,0062,95
74Piotr Dudziński131,2367,4563,780,000,000,00
75Łukasz Mikołaj Dziągwa130,5540,590,0051,3238,640,00
76Mateusz Lutecki130,4762,510,000,000,0067,96
77Krystian Michoń126,5360,9465,590,000,000,00
78Piotr Siedlecki122,1550,460,000,000,0071,69
79Marcin Solecki120,7444,250,000,000,0076,49
80Paweł Cywiński116,3066,030,000,0050,270,00
81Paweł Kwiatkowski114,5943,800,000,000,0070,79
82Krzysztof Boho113,9728,840,000,000,0085,13
83Damian Król104,6746,950,000,000,0057,72
84Sebastian Krupa104,4247,240,0054,850,002,33
85Radosław Organ103,3218,140,000,000,0085,18
86Krzysztof Żelazny101,6645,750,000,000,0055,91
87Michał Szepieniec100,1637,740,000,000,0062,42
88Tomasz Kuliberda99,5968,950,000,000,0030,64
89Dariusz Pisaniak99,5652,710,000,000,0046,85
90Maciej Brzyski97,8397,830,000,000,000,00
91Krzysztof Małek92,0632,200,000,000,0059,86
92Jacek Wojnar88,9388,930,000,000,000,00
93Wojciech Materna86,7686,760,000,000,000,00
94Mariusz Kobyliński85,1885,180,000,000,000,00
95Tomasz Pietrasz84,8184,810,000,000,000,00
96Wojciech Kuźmicz80,6980,690,000,000,000,00
97Michał Pyza77,7877,780,000,000,000,00
98Daniel Piwowar77,5740,210,000,000,0037,36
99Mirosław Żołnierczyk76,4623,450,000,0053,010,00
100Jacek Busz76,2076,200,000,000,000,00
101Paweł Wydra74,2674,260,000,000,000,00
102Marcin Smoliński72,2736,470,0035,800,000,00
103Tomasz Eberbach70,5725,320,000,000,0045,25
104Rafał Bronhard,69,4769,470,000,000,000,00
105Bartosz Różański66,7066,700,000,000,000,00
106Tomasz Dopart65,5065,500,000,000,000,00
107Wiesław Puzio62,3326,890,000,0035,440,00
108Tomasz Kopecki62,1528,240,000,0017,8816,03
109Marcin Barć61,9161,910,000,000,000,00
110Włodzimierz Drozd60,5916,190,000,000,0044,40
111Marcin Wojtoń49,9449,940,000,000,000,00
112Tomasz Krakowiecki49,8649,860,000,000,000,00
113Mateusz Niemiec45,1545,150,000,000,000,00
114Mateusz Rączka44,4044,400,000,000,000,00
115Michał Kędzior43,4431,6811,760,000,000,00
116Paweł Warchoł42,1642,160,000,000,000,00
117Jacek Tabor41,8641,860,000,000,000,00
118Tomasz Kwiatkowski38,7138,710,000,000,000,00
119Łukasz Banaś36,3236,320,000,000,000,00
120Piotr Lech33,183,390,009,941,6818,17
121Tomasz Magiera31,3831,380,000,000,000,00
122Szymon Grabowski29,0516,640,000,000,0012,41
123Robert Charchut21,7321,730,000,000,000,00
124Mateusz Misiak17,1617,160,000,000,000,00
125Bartosz Woźniak16,4916,490,000,000,000,00
126Łukasz Leniar14,5414,540,000,000,000,00
127MARTINEZ Cesar Alcibar13,9513,950,000,000,000,00
128Marcin Borcz12,7512,750,000,000,000,00
129Bogdan Kłusek12,0012,000,000,000,000,00
130Andrzej Ćwirlej11,854,740,007,110,000,00
131Robert Kobylarz9,619,610,000,000,000,00
132Jerzy Cielak9,311,220,000,000,008,09
133Przemysław, Pakuła5,795,790,000,000,000,00

Jeśli stwierdziłaś (lub stwierdziłeś) błędy w klasyfikacji np. niewłaściwa liczba punktów, brak uwzględnienia danego biegu itp, skontaktuj się z administratorem (zakładka "Dane kontaktowe").