Polecamy

Klasyfikacja pucharu 2016

Prezentujemy klasyfikację pucharu po pięciu biegach.

Do obliczeń przyjęto: liczba zawodników, którzy ukończyli półmaraton - 1257, UP50 - 161, UP70 - 100; UP115 - 52, liczba zawodników w Biegu na Piątkę - 528, liczba zawodników w maratonie - 473, liczba zawodników w Biegu Niepodległości - 1269.

Przypominamy, że wynik końcowy uwzględnia cztery najlepszy rezultaty dla każdego zawodnika.

 

 

Klasyfikacja kobiet 2016

LpImię i nazwisko /pseudominKatSuma punktówIIIIIIIVV
1Joanna TereszkiewiczK1331,7579,9085,0083,8483,0179,78
2Karolina KiszkaK1270,4390,540,000,0086,3793,52
3Agnieszka DziamaK1268,4765,0859,0071,6360,5771,19
4Elżbieta WitekK1254,3681,4087,010,000,0085,95
5Anna OzgaK1215,5158,3034,000,0055,5367,68
6Paulina SerafinK1201,6763,1961,0277,460,000,00
7Ewelina MalickaK1197,4542,220,0064,1236,2454,87
8Katarzyna AlbrychtK1197,4098,340,0099,060,000,00
9Marta PrajznerK1191,8895,820,0096,060,000,00
10Iwona Chmielowska-ZiębaK1188,2358,6230,080,0038,9660,57
11Małgorzata WęgrzynK2185,4343,8049,2658,110,0034,26
12Małgorzata DomaradzkaK2166,2324,4124,5162,050,0055,26
13Agata StopaK1165,6443,640,0065,250,0056,75
14Karolina LitwinK1142,6245,690,000,0042,5354,40
15Anna KlusK1104,9937,9723,000,000,0044,02
16Justyna CypryśK198,7544,270,000,000,0054,48
17Alicja KaczyńskaK197,3443,170,000,000,0054,17
18Klaudia PękalaK193,4238,130,0055,290,000,00
19Joanna JabczanikK169,1869,180,000,000,000,00
20Elzbieta JaromirskaK165,6365,630,000,000,000,00
21Sylwia DrymajłoK151,1715,980,0035,190,000,00
22Dorota SurmaczK151,0224,330,000,000,0026,69
23Agnieszka KrzemińskaK150,3450,340,000,000,000,00
24Paulina JandaK150,1831,350,000,0018,830,00
25Urszula KijakK149,4014,400,0035,000,000,00
26Aleksandra MiłońK148,2148,210,000,000,000,00
27Agata DamianK146,7246,720,000,000,000,00
28Anna Rawska-ŚmieciuchK246,0215,660,000,000,0030,36
29Justyna GniewekK145,9345,930,000,000,000,00
30Ewa KopczakK145,6145,610,000,000,000,00
31Jolanta LudwinK244,1244,120,000,000,000,00
32Daria DobrzyńskaK142,9628,3514,610,000,000,00
33Paulina BrudnyK142,4215,500,000,000,0026,92
34Sylwia Wojtowicz -SanderK136,6336,630,000,000,000,00
35Edyta PawłowiczK134,5834,580,000,000,000,00
36Katarzyna WeronK134,336,280,0028,050,000,00
37Urszula KandeferK134,0411,330,000,000,0022,71
38Aneta CieślaK128,9828,980,000,000,000,00
39Dorota SurmaczK224,4924,490,000,000,000,00
40Joanna Kisielewicz''19,030,000,0019,030,000,00
41Lucyna TurowskaK218,799,830,000,000,008,96
42Katarzyna GottmanK114,0114,010,000,000,000,00
43Agnieszka WójtowiczK211,105,260,000,000,005,84
44Edyta KosiorowskaK15,345,340,000,000,000,00
45Katarzyna NiemiecK14,314,310,000,000,000,00
46Katarzyna DrągK14,154,150,000,000,000,00
47Renata GrzywaczK12,972,970,000,000,000,00
48Monika GarbaczewskaK12,422,420,000,000,000,00
49Agata KornakK12,102,100,000,000,000,00

Klasyfikacja mężczyzn 2016

LpImię i nazwisko /pseudominKatSuma punktówIIIIIIIVV
1Piotr KobylarzM1394,7798,580,0099,6297,9098,67
2Jacek WójcikM2390,890,0098,1498,6996,0198,05
3Damian ŚlęczkaM2389,5897,4096,2998,3193,2997,58
4Grzegorz SurowiecM1388,9498,4293,8199,440,0097,27
5Krzysztof WęgrzynM2344,1692,4374,000,0086,1691,57
6Adrian WalatM1342,5985,3476,0091,1759,1090,08
7Michał PorczakM1342,0985,650,0093,4377,1485,87
8Andrzej CzachorM2339,4788,1037,5190,0472,1089,23
9Witold DziedzicM2337,1778,090,0086,1081,3391,65
10Damian KrólM1323,4977,8536,8991,5565,1888,91
11Bogdan WitekM3314,9290,8653,410,0079,2491,41
12Dariusz BubaM2313,1991,4969,680,0058,8993,13
13Łukasz WilkM1291,8097,0897,530,000,0097,19
14Przemysław OleksyM1290,820,000,0096,8195,8198,20
15Mariusz PorębaM2286,7294,9696,910,000,0094,85
16Kamil SarnaM1285,2873,360,0085,9182,3843,63
17Łukasz KornakM1283,1092,350,0095,120,0095,63
18Piotr WyczawskiM2282,6473,2033,7981,0347,7780,64
19Damian WenneM1281,4995,110,0096,2490,140,00
20Marcin ŻaczekM2277,670,0096,1294,5587,000,00
21Kazimierz WronaM3272,8891,010,0090,610,0091,26
22Andrzej WodzieńM2269,2170,4431,0072,9563,9261,90
23Jan HulbójM2267,9783,920,0094,360,0089,69
24Krystian SokołowskiM1262,4957,280,0071,4567,4966,27
25Łukasz BanaśM1262,0886,760,0090,230,0085,09
26Tomasz BiałowąsM1260,7472,730,000,0093,0894,93
27Krystian HerbaM1258,4789,670,0091,3663,7113,73
28Grzegorz CyranM2258,4178,8056,070,0036,0387,51
29Paweł GawronM1253,8979,030,000,0081,9692,90
30Piotr PasterzM1253,4665,7158,540,0053,0276,19
31Roman MaternaM2252,3066,500,0074,4542,1169,24
32Jerzy DąbekM2251,4194,0177,000,000,0080,40
33Mikołaj CierlakM1251,1569,970,0092,110,0089,07
34Grzegorz GwiżdżM2249,1750,890,0082,7241,4874,08
35Michał ChmielM2249,1475,0964,1177,2732,670,00
36Mateusz KrólM1247,6683,130,0088,730,0075,80
37Piotr WolańskiM1243,4083,290,000,0073,1586,96
38Marcin StopaM2240,3124,0941,8482,9134,7780,79
39Leszek PatruśM1239,5486,1379,000,0074,410,00
40Jakub JakubowskiM2238,9284,240,000,0066,8687,82
41Paweł KopećM1235,1173,520,0084,0377,560,00
42Jan SłowikM2234,6979,1990,100,0061,204,20
43Andrzej WróblewskiM2234,6369,4251,470,0044,4269,32
44Bartosz FilipińskiM2228,0382,190,000,0071,6874,16
45Radosław WareckiM1226,1776,670,0067,690,0081,81
46Mirosław PantołM2225,3666,660,0078,770,0079,93
47Jerzy PrędkiM2224,4975,4977,110,000,0071,89
48Roman JaworskiM2222,5448,770,0079,3424,4969,94
49Andrzej ŁakomskiM1213,1637,890,0082,3411,2881,65
50Maciej SzpilaM3211,4949,5543,6969,9422,3948,31
51Dariusz PiszczM2207,3453,5026,9970,8813,3855,97
52Paweł PopardaM2206,4567,050,000,0056,5882,82
53Jacek SowaM3204,7033,5539,3670,1314,2161,66
54Mateusz MisiakM1198,5555,070,0079,710,0063,77
55Zygmunt SzafranM3198,4269,2630,700,0034,1464,32
56Robert PasiecznyM2195,6698,6697,000,000,000,00
57Łukasz RadeckiM1194,5896,770,000,000,0097,81
58Tomasz HermaniukM2191,9065,950,000,0042,7483,21
59Paweł RodzeńM1191,7383,840,0017,340,0090,55
60Grzegorz HajdukM2190,9974,2352,000,0064,760,00
61Sebastian CiszczonikM1187,4787,47100,000,000,000,00
62Paweł HanulakM1186,9880,4525,000,0054,6926,84
63Sebastian ZajdelM1186,8791,800,000,008,9786,10
64Kacper KumorM1186,5469,020,000,0040,0177,51
65Tomasz MachajM2186,4944,510,0062,4318,2061,35
66Wiesław JandziśM2185,6096,450,000,000,0089,15
67Mateusz GrygielM1185,3889,600,000,000,0095,78
68Paweł ZegarM1184,7917,080,0081,2125,5460,96
69Sławomir MazurM2184,5292,2892,240,000,000,00
70Paweł KwiatkowskiM1181,4539,070,0076,890,0065,49
71Grzegorz SłowikM2178,4692,510,000,0085,950,00
72Dariusz GarbaczewskiM2178,4488,9689,480,000,000,00
73Dariusz BatorM2178,3747,9856,6973,700,000,00
74Rafał CzmokM2178,1457,670,000,0057,6362,84
75Dariusz Niedzielski''177,430,000,0093,050,0084,38
76Marcin WyszyńskiM1177,1092,830,000,0084,270,00
77Grzegorz ZabiegłyM2176,8588,180,000,0088,670,00
78Paweł CagaraM2176,4585,7390,720,000,000,00
79Witold RakM2175,0738,050,0070,510,0066,51
80Piotr KustraM2172,7849,160,005,1345,8972,60
81Tomasz GóraM2172,5286,5286,000,000,000,00
82Damian PyrkoszM2168,9585,970,000,000,0082,98
83Dariusz PaczochaM2167,4677,060,000,000,0090,40
84Tomasz ŚwiętoniowskiM2166,5963,270,000,0028,6974,63
85Jarosław TajchmanM1165,7475,880,0089,860,000,00
86Jacek WojnarM1164,9182,740,000,0082,170,00
87Norbert NiemiecM1162,9840,410,0065,430,0057,14
88Witold GrabiecM3154,4670,990,0083,470,000,00
89Mateusz PasierbM1153,5354,520,000,0038,7560,26
90Kacper GwizdałaM1150,7366,740,000,000,0083,99
91Michał KędziorM1149,3573,6744,000,000,0031,68
92Paweł KidaM1148,9257,040,000,000,0091,88
93Mirosław StachurskiM1147,6844,590,0050,599,8142,69
94Damian MisiakM1147,0060,590,000,000,0086,41
95Piotr OwsickiM1142,7360,200,0082,530,000,00
96Sebastian SnopekM1141,7425,590,0060,1711,4944,49
97Janusz KotlińskiM3141,1544,430,000,0049,6647,06
98Marcin RożekM1141,0633,240,0061,300,0046,52
99Mirosław MaksymiukM3139,4343,720,000,0037,7158,00
100Dariusz SowaM3139,2565,1610,000,000,0064,09
101Aleko RistowskiM3137,3489,7547,590,000,000,00
102Edward TołpaM2137,2032,290,0059,800,0045,11
103Jerzy BrzozowskiM1135,4356,410,000,0014,0065,02
104Dariusz WoźniakM1135,1158,220,000,000,0076,89
105Łukasz RutkowskiM1133,8480,610,000,0053,230,00
106Paweł DrągM1132,6023,150,0060,360,0049,09
107Kamil FornalM1132,2889,2843,000,000,000,00
108Piotr TokarskiM2130,3651,600,000,000,0078,76
109Paweł LeśkoM2127,7757,360,000,000,0070,41
110Artur RadawskiM1125,8468,630,000,0057,210,00
111Łukasz WoźnyM1125,8125,750,0063,930,0036,13
112Marcin WojtońM2125,3947,740,0077,650,000,00
113Marcin Smoliński''124,720,000,0056,420,0068,30
114Piotr TaborM2122,6645,300,000,000,0077,36
115Marcin KandeferM2122,4548,140,000,000,0074,31
116Marcin MajkaM1122,4455,470,000,000,0066,97
117Bartosz GubernatM1121,4437,810,004,010,0079,62
118Kamil JaźwaM1117,9247,350,000,000,0070,57
119Kamil MikułaM1117,0748,530,000,000,0068,54
120Grzegorz SzewczykM2115,6757,910,000,000,0057,76
121Tomasz KuliberdaM2112,7134,180,000,000,0078,53
122Grzegorz DomaradzkiM3111,6048,450,000,000,0063,15
123Jarosław HerbertM2106,3950,110,000,000,0056,28
124Maciek SąsiadekM1105,669,9995,670,000,000,00
125Grzegorz LubasM299,4239,860,000,000,0059,56
126Mateusz ŁachM199,0738,520,0060,550,000,00
127Robert MajeckiM198,5098,500,000,000,000,00
128Maciej BrzyskiM198,1198,110,000,000,000,00
129Marek PiękośM197,1697,160,000,000,000,00
130Łukasz Domin''96,800,000,000,000,0096,80
131Jozef KubikM395,6695,660,000,000,000,00
132Gabriel NiemirowskiM194,1794,170,000,000,000,00
133Szymon StachM193,3029,930,0063,370,000,00
134Paweł GórskiM292,8050,580,000,000,0042,22
135Wiktor MosońM289,3689,360,000,000,000,00
136Arkadiusz Piątek''88,860,0088,860,000,000,00
137Mateusz SztandurM187,8687,860,000,000,000,00
138Filip DuskiM187,7087,700,000,000,000,00
139Jaroslaw DamianM285,8185,810,000,000,000,00
140Tomass GrotM285,1885,180,000,000,000,00
141Piotr DecM284,0884,080,000,000,000,00
142Bartłomiej LubeckiM182,4282,420,000,000,000,00
143Wojciech GołdaM182,0382,030,000,000,000,00
144Bolek GuzekM180,3780,370,000,000,000,00
145Krzysztof StasiakM279,4963,660,000,000,0015,83
146Mikołaj Zdzisłowicz''78,960,000,0078,960,000,00
147Łukasz DąbekM178,8878,880,000,000,000,00
148Marek BujakM277,4029,060,0048,340,000,00
149Dariusz PisaniakM276,3827,480,0048,900,000,00
150Tomasz KapustaM174,3074,300,000,000,000,00
151Rafał BanaśkiewiczM273,2057,520,000,0015,680,00
152Jan GindaM372,6572,650,000,000,000,00
153Krystian PucM172,4972,490,000,000,000,00
154Dariusz PleśniakM172,4172,410,000,000,000,00
155Paweł BorowskiM171,7871,780,000,000,000,00
156Jakub KiełbM171,7132,060,000,000,0039,65
157Michał LemanowiczM171,4227,010,000,000,0044,41
158Andrzej KopeckiM171,3116,210,0055,100,000,00
159Mateusz KuffnerM171,1571,150,000,000,000,00
160Wojciech WierzbinskiM164,8564,850,000,000,000,00
161Waldemar Wiglusz''64,160,000,000,000,0064,16
162Robert BabiarzM362,9818,100,000,000,0044,88
163Radosław DuszczakM262,4062,400,000,000,000,00
164Zbigniew KłudkaM262,3012,350,000,000,0049,95
165Robert SkóraM262,2462,240,000,000,000,00
166Radosław WierzochM162,1762,170,000,000,000,00
167Piotr PotworaM162,0841,990,000,0020,090,00
168Krzysztof StępieńM161,9233,0828,840,000,000,00
169Marek KruszyńskiM261,8561,850,000,000,000,00
170Witold WajcowiczM261,659,200,000,000,0052,45
171Jakub MachowskiM261,3061,300,000,000,000,00
172Andrzej PiękośM159,4726,540,000,000,0032,93
173Marcin BoguszM158,9358,930,000,000,000,00
174Bartosz PłonkaM258,7929,450,000,000,0029,34
175Marcin ZiemińskiM158,5458,540,000,000,000,00
176Marcin TwardochlebM257,9414,790,000,008,3434,81
177Rafał OlchowyM156,5756,570,000,000,000,00
178Łukasz PasierbM156,1856,180,000,000,000,00
179Damian BienkoM155,8655,860,000,000,000,00
180Tomasz TokarzM255,6255,620,000,000,000,00
181Marcin SoleckiM154,0554,050,000,000,000,00
182Said BahirM253,1053,100,000,000,000,00
183Leszek WiszM252,9452,940,000,000,000,00
184Wojciech KuźmiczM152,5552,550,000,000,000,00
185Marek MazurM252,4752,470,000,000,000,00
186Rafał ŻurekM152,4136,940,000,0015,470,00
187Dariusz SkrodziukM252,3952,390,000,000,000,00
188Remigiusz SzymanskiM150,9750,970,000,000,000,00
189Damian MachajM149,0849,080,000,000,000,00
190Waldemar WróbelM148,9248,920,000,000,000,00
191Grzegorz KamudaM148,2520,470,000,000,0027,78
192Adam BanasiakM247,5047,500,000,000,000,00
193Tomasz SiwiecM146,3623,7022,660,000,000,00
194Bartłomiej KrzyszkowskiM146,0146,010,000,000,000,00
195Arkadiusz StanioM244,1814,240,000,0029,940,00
196Kamil BiskupM142,3042,300,000,000,000,00
197Oskar CybulskiM140,7340,730,000,000,000,00
198Adam ŻmudaM138,9938,990,000,000,000,00
199Wojciech PrzygodaM238,7929,610,000,009,180,00
200Kamil LegencM138,3638,360,000,000,000,00
201Tomasz JeżewskiM137,4237,420,000,000,000,00
202Wacław ZgłobickiM337,183,920,0026,170,007,09
203Kacper Pelc''36,990,000,000,000,0036,99
204Grzegorz KotowiczM236,7136,710,000,000,000,00
205Michał PeliszkoM235,2135,210,000,000,000,00
206Grzegorz SzczepańskiM234,2710,620,000,0023,650,00
207Jurek SputowskiM332,7732,770,000,000,000,00
208Damian Suszek''32,560,0032,560,000,000,00
209Mariusz MazurkiewiczM132,4532,450,000,000,000,00
210Grzegorz InglotM231,9831,980,000,000,000,00
211Norbert StępniewskiM230,4030,400,000,000,000,00
212Tomasz StolarskiM129,5329,530,000,000,000,00
213Stanisław StaszczakM328,6728,670,000,000,000,00
214Aleksander MakaraM128,4328,430,000,000,000,00
215Łukasz TurM227,8827,880,000,000,000,00
216Piotr PiekarskiM127,3327,330,000,000,000,00
217Łukasz KumorM226,1813,220,000,0012,960,00
218Paweł FornalM226,117,310,000,000,0018,80
219Dariusz StelmachM125,5125,510,000,000,000,00
220Andrzej Mendyk''25,050,000,000,000,0025,05
221Dominik KielarM124,0224,020,000,000,000,00
222Damian JakobusM122,5222,520,000,000,000,00
223Piotr SzredzkiM222,3622,360,000,000,000,00
224Łukasz KotlińskiM121,8921,890,000,000,000,00
225Wiesław KwiecieńM220,9420,940,000,000,000,00
226Łukasz GłuchM220,0020,000,000,000,000,00
227Grzegorz ŚlęzakM217,1617,160,000,000,000,00
228Rafał DąbalM116,8416,840,000,000,000,00
229Robert KureckiM215,5815,580,000,000,000,00
230Marian FortunaM215,1915,190,000,000,000,00
231Sebastian Rumianowski''14,900,000,000,000,0014,90
232Szymon MierzwaM111,8011,800,000,000,000,00
233Józef FejdaszM39,919,910,000,000,000,00
234Paweł SoleckiM19,439,430,000,000,000,00
235Krzysztof KulaM26,836,830,000,000,000,00
236Daniel LitwinM16,606,600,000,000,000,00
237Radosław OrganM14,234,230,000,000,000,00
238Andrzej Ćwirlej''4,040,000,000,000,004,04
239Maciej KiebałaM23,523,520,000,000,000,00