Polecamy

Klasyfikacja pucharu 2015

Prezentujemy klasyfikację po pięciu biegach. Aktualizacja: 16.11.2015

Uwaga: suma punktów uwzględnia cztery najlepsze wyniki. Ewentualne błędy czy zastrzeżenia prosimy zgłaszać do 22 listopada 2015.

Punktacja prezentowana jest z rozbiciem na poszczególne biegi.

Liczba zawodników którzy ukończyli półmaraton: 1020

Liczba zawodników sklasyfikowanych w ultramaratonie: UP50 - 128, UP70 - 110, UP115 - 44.

Liczba zawodników sklasyfikowanych w Biegu Solidarności: 389.

Liczba zawodników sklasyfikowanych w maratonie: 396.

Liczba zawodników sklasyfikowanych w Biegu Niepodległości: 1096.

Jeśli zauważyłeś (lub zauważyłaś) pomyłkę - np. nieprawidłowa liczba punktów, brak uwzględnienia wyniku itp. to zgłoś ten fakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Klasyfikacja kobiet 2015

LpImię i nazwisko /pseudominSuma punktówIIIIIIIVV
1Anna Ozga261,0260,0723,7173,9762,1564,83
2Iwona Chmielowska-Zięba253,7868,810,0064,7959,1561,03
3Paulina Chlebińska166,0932,0927,5054,330,0052,17
4Monika Szpila26,4526,450,000,000,000,00
5Renata Grzywacz10,950,000,000,000,0010,95

Klasyfikacja mężczyzn 2015

LpImię i nazwisko /pseudominSuma punktówIIIIIIIVV
1Jacek Wójcik390,4597,1897,6697,9696,4997,65
2Michał Kiełboń389,0396,2196,8898,4794,2497,47
3Maciej Sąsiadek387,9596,890,0097,4595,2498,37
4Grzegorz Surowiec386,2696,7094,5497,190,0097,83
5Gabriel Niemirowski380,3693,200,0094,9096,2496,02
6Piotr Kobylarz376,9891,4592,9896,170,0096,38
7Dariusz Garbaczewski363,7789,7077,2991,5889,7292,77
8Damian Ślęczka363,2189,020,0090,8187,7295,66
9Jerzy Dąbek345,1689,510,0088,5279,7087,43
10Piotr Wolański335,3686,8871,8493,370,0083,27
11Adrian Walat323,3281,5465,4987,5064,1688,79
12Jan Słowik312,4176,6868,0481,3768,9285,44
13Aleko Ristowski273,6490,2817,120,0076,1990,05
14Wojciech Tomaka256,9582,5112,810,0072,9388,70
15Łukasz Domin255,3685,4376,980,000,0092,95
16Tomasz Kuźma246,3175,420,0069,8958,1442,86
17Dariusz Sowa231,9035,880,0068,1153,1374,78
18Zbigniew Klimasz231,2066,6832,7954,0749,8760,58
19Michał Chmiel192,0346,7620,4972,700,0052,08
20Mariusz Szczypek187,1491,7495,400,000,000,00
21Maciej Szpila179,5640,3532,9646,930,0059,32
22Andrzej Wróblewski155,2765,6172,370,0017,290,00
23Jacek Zembroń109,6058,7150,890,000,000,00
24Piotr Wyczawski101,3433,6413,720,000,0053,98