Polecamy

Klasyfikacja pucharu

Prezentujemy końcową klasyfikację po sześciu biegach. Aktualizacja: 12.11.2014 g. 10:15

Punktacja prezentowana jest z rozbiciem na poszczególne biegi. Suma punktów uwzględnia pięć najlepszych wyników.

Jeśli zauważyłeś (lub zauważyłaś) pomyłkę - np. nieprawidłowa liczba punktów, brak uwzględnienia wyniku itp. to zgłoś ten fakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Klasyfikacja kobiet

LpImię i nazwisko /pseudominSuma punktówIIIIIIIVVVI
1Magdalena Musialik299,9075,1351,550,0072,9026,1074,22
2Anna Ozga226,4236,2419,960,0056,6350,8062,79
3Justyna Stadnik225,0952,0338,910,0071,470,0062,68
4Iwona Chmielowska-Zięba187,7933,8810,480,0048,3642,5052,57
5Anna Mączka111,8750,150,0061,720,000,000,00
6Renata Grabska111,8250,5016,800,000,000,0044,52
7Katarzyna Selwa23,0016,795,211,000,000,000,00
8Lesleyanne Smith3,953,950,000,000,000,000,00
 

Klasyfikacja mężczyzn

LpImię i nazwisko /pseudominSuma punktówIIIIIIIVVVI
1Grzegorz Surowiec476,5994,1172,6292,1497,7295,3497,28
2Maciej Sąsiadek475,0397,410,0092,0896,2992,5196,74
3Andrzej Cisek459,0696,3578,940,0096,5893,7293,47
4Andrzej Golański441,1093,0575,780,0094,8681,9895,43
5Dariusz Garbaczewski418,7680,5563,140,0092,8789,2792,93
6Aleko Ristowski415,7890,9352,6167,6683,7482,5990,86
7Grzegorz Ślęzak396,0588,6965,242,5790,0159,5192,60
8Grzegorz Złotek387,8396,940,000,0098,0094,7498,15
9Piotr Wyczawski356,6781,3853,6645,2282,0362,5577,05
10Adrian Walat320,5861,9359,9833,3483,1729,9582,16
11Jacek Motyka314,5962,8846,290,0075,4658,9071,06
12Wojciech Tomaka295,8085,980,0037,960,0079,1592,71
13Marek Jarosz278,2469,4847,3460,400,0032,7968,23
14Piotr Kobylarz274,6997,050,000,000,0084,8292,82
15Marcin Bogusz258,2987,390,000,0086,020,0084,88
16Marcin Żaczek250,7878,900,0090,100,0081,780,00
17Jerzy Dąbek246,9081,500,000,000,0081,1784,23
18Tadeusz Rogala240,8884,0967,350,0089,440,000,00
19Maciej Szpila229,3967,0042,0726,740,0037,6455,94
20Tomasz Szalacha229,3485,7457,870,0085,730,000,00
21Sławomir Bartoszewski214,8462,1739,970,0064,050,0048,65
22Piotr Wolański209,5380,0862,090,000,000,0067,36
23Zbigniew Klimasz200,9448,500,0038,620,0060,9352,89
24Jakub Kulikowski164,7183,850,0080,860,000,000,00
25Patryk Jurczak161,160,0025,220,0073,470,0062,47
26Paweł Rodzeń160,3760,280,000,000,0026,3173,78
27WŁODI153,8746,850,0066,340,0040,680,00
28Andrzej Wróblewski152,836,6635,7663,860,0046,550,00
29Adrian Rudawski143,0081,9761,030,000,000,000,00
30Jerzy Brzozowski138,8131,5313,640,000,0028,1365,51
31Dominik Dusza112,9754,270,000,000,0058,700,00
32Janusz Wacnik111,7368,300,0043,430,000,000,00
33Krzysztof Kasprzak105,0560,8744,180,000,000,000,00
34Piotr Kędzior76,7876,780,000,000,000,000,00
35Jacek Zembroń60,4125,400,000,000,0035,010,00
36Maciej Kiebała57,5423,980,000,0011,560,0022,00
37Dariusz Skrodziuk36,3636,360,000,000,000,000,00
38Andrzej Partyka35,3035,300,000,000,000,000,00
39Janusz Sobczyk14,885,830,000,000,000,009,05